Przenośne Systemy Detekcji Gazu

USŁUGI

Przenośne Detektory Gazu

Przenośne detektory gazu chronią pracowników przed zagrożeniami atmosferycznymi, stale monitorując bezpośrednią strefę oddychania użytkownika (która zazwyczaj znajduje się w promieniu 25 cm od ust użytkownika). Ponieważ detektory te muszą działać z bliskiej odległości od użytkownika, są to często ręczne, lekkie urządzenia, które można łatwo nosić lub przymocować do pasa. Z tego powodu są one często określane jako osobiste detektory gazu. Ze względu na swoje rozmiary, są one również często używane do prewencyjnej kontroli przed wejściem do przestrzeni  ograniczonych.

Znajdziesz tutaj szeroką gamę przenośnych wykrywaczy gazów do monitorowania gazów toksycznych, wybuchowych, duszących i chłodniczych oraz lotnych związków organicznych (VOC). Od prostego przenośnego detektora jednogazowego do detektora wielogazowego, takiego jak bardzo popularny monitor 4-gazowy (EX,O2,CO,H2S), aż po detektor gazów „egzotycznych” , czy pomiarów LZO (lotnych związków organicznych).

Nasz zespół pomoże Ci również w konfiguracji i zaprojektowaniu systemu stacjonarnej detekcji gazu.

KONTAKT

Do Wszystkich Zapytań Dla Przemysłu

DSP-Safety Piotr Marchewka
Floriana 7
40-286 Katowice
NIP 6342993556 | Regon 388505587

Nasza Lokalizacja

Ul. Floriana 7
40-286 Katowice

Numer Telefonu

+48 728 808 068
Piotr

Adres Email

KONTAKT

Do Wszystkich Zapytań Dla Straży Pożarnej

Nasza Lokalizacja

Ul. Floriana 7
40-286 Katowice

Numer Telefonu

+48 509 330 234
Jarek

Adres Email

straż@dsp-safety.pl

Formularz Kontaktowy

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez dsp-safety.pl swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Copyright dspsafety.pl © 2021 All Rights Reserved.