O Firmie

DSP-SAFETY

Twój Partner w Rozwiązaniach Bezpieczeństwa Dla Przemysłu i Służb Ratowniczych

Twoje bezpieczeństwo pracy jest dla nas jest dla nas priorytetem. Dla nas oznacza to: wysoką jakość produktów, maksymalny komfort i najlepszą ochronę dobraną do indywidualnych potrzeb każdego klienta. – niezależnie od branży i wykonywanego zawodu. Naszym celem jest uczynienie Twojego codziennego życia zawodowego bezpieczniejszym.

Nasza szeroka gama produktów i usług obejmuje następujące grupy: środki ochrony indywidualnej, ochrona przed upadkiem, osobiste detektory gazów i systemy stacjonarnej detekcji gazów, ratownicze i przemysłowe wyposażenie techniczne, systemy treningowe i warsztaty ODO dla służb ratowniczych, indywidualne rozwiązania inżynieryjne. Jeśli poszukiwanego produktu nie ma jeszcze w naszym asortymencie to możemy go dla Ciebie zamówić. W niezawodny, szybki i nieskomplikowany sposób.

Stawiamy na długotrwałe relacje i partnerstwo w biznesie. W związku z tym: uczciwość, odpowiedzialność, zaufanie i zaangażowanie w naszej pracy oraz w kontaktach z klientami mają dla nas kluczowe znaczenie.

Doradzamy

Doradztwo to nasza specjalność. Jeśli potrzebujesz wsparcia technicznego, możesz w każdej chwili skontaktować się z nami w celu uzyskania darmowych konsultacji w zakresie doboru produktów z naszej oferty.

Słuchamy

Umiejętność słuchania jest nieodzowna w procesie doboru produktu. Dlatego zanim dobierzemy odpowiedni produkt dla Twoich potrzeb wsłuchamy się w twoje wymagania i przeznaczenie produktu.

Pytamy

Zadawanie właściwych pytań pozwala nam na pełniejsze zrozumienie Twojego zastosowania dla produktów oraz dopasowanie ich do przewidywanych zagrożeń na stanowisku pracy.

MARKI

Polecani Producenci Środków Ochrony Indywidualnej

MAPA

ANSELL

UVEX

STOKO

SPERIAN

SCOTT SAFETY

PROTEKI

PPO

POLYCO

PLANAM

LEMAITRE

DELTA PLUS

BOLLE

BETA INDUSTRIALS

ARTRA

3M

PROTEK SYSTEM

JSP

OXYLINE

HONEYWELL

KONTAKT

Do Wszystkich Zapytań Dla Przemysłu

DSP-Safety Piotr Marchewka
Floriana 7
40-286 Katowice
NIP 6342993556 | Regon 388505587

Nasza Lokalizacja

Ul. Floriana 7
40-286 Katowice

Numer Telefonu

+48 728 808 068
Piotr

Adres Email

KONTAKT

Do Wszystkich Zapytań Dla Straży Pożarnej

Nasza Lokalizacja

Ul. Floriana 7
40-286 Katowice

Numer Telefonu

+48 509 330 234
Jarek

Adres Email

straż@dsp-safety.pl

Formularz Kontaktowy

Korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez dsp-safety.pl swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Copyright dspsafety.pl © 2021 All Rights Reserved.